witamy na blog forum 2012

Z sympatii do miejsca jakim jest PGE Arena staram się bywać tu jak najczęściej, a że imprez jest coraz więcej mogę podziwiać piękny stadion dosyć często. rzec można było ciekawie, towarzystwo mniej lub bardziej znanych blogerów bawiło się doskonale. biegając z wykładu na wykład, rzecz jasna najbardziej zatłoczone były te w sali z widokiem na gdańską PGE Arenę…i rzecz jasna największą obsuwę czasową spowodował swoim wystąpieniem prezydent naszego miasta. Z zapowiedzianych celebrytów nie pojawiła się Karolina Korwin Piotrowska, która miała prowadzić jakieś warsztaty…Słuchaczy zachwyciła Maria Czubaszek, co ciekawsze puenty wszystkiego pochodziły od Kominka, który okazał sie całkiem sympatycznym gościem. Pewien niesmak pozostawiła po sobie pani mająca prelekcję ze słowem Parenting w tytule….powiedziała coś w stylu, że kobieta po urodzeniu dziecka , wydalając macicę traci poczucie humoru – powyższy tekst nawet wyrwany z kontekstu jest z lekka niesmaczny. Aczkolwiek też nie można się z nią w jakiś stopniu nie zgodzić – gdyż już dawno zauważyłam, że część z blogujących znajomych kobiet, po urodzeniu dziecka całkowicie się zmienia i nagle ciekawy, pełen inwencji blog zmienia się blog dziecięcy. Chwalebnym przykładem jak tego nie zrobić jest Bajka z Radzieckiego Termosu.
Cóż jeszcze w temacie Blog Forum….hmmm może to,że tam wszystko było rozpatrywane w temacie komunikacji tylko i wyłącznie poprzez sieć…zbiorowisko ludzi uzależnionych o sieci, w każdej sali wykładowej było nerwowe zerkanie, gdzie są przedłużacze i klikanie , aby wejść do sieci. byli lepsi niż wszelkie media markty i inne takie – lapki, ipody i inne smartfony do wyboru i koloru. niektórzy mieli po kilka. przyciemnione do prezentacji sale rozświetlał blask bijący z ekranów gdy blogerzy na gorąco relacjonowali na Twitterze co się dzieje.
W międzyczasie wolontariusze ogarniali temat dotyczący kilku różnych wersji programu przesłanego mailem do uczestników oraz zajmowali strategiczne pozycje koło stołów z lunchem:)) sporą przyjemnością było bezkarne siedzenie na VIPowskiej trybunie. Gdzieś po drodze był mecz piłki blożnej, który wygrała drużyna KRASNALI..:)))

było wesoło, ciekawe co będzie za rok.

1 myśl w temacie “witamy na blog forum 2012

  1. Faktycznie, ciekawie było i to bardzo. Oj z tym zajmowaniem strategicznych miejsc przez wolontariuszy – zabrzmiało jakby nic innego nie robili tylko jedli i pili 😉 Nie jest ciekawe co będzie za rok tylko to, gdzie będzie za rok 🙂 Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *